تبلیغات
خانومانه - فال شنبه شانزدهم مهر ماه 1390Admin Logo
themebox Logoتاریخ:شنبه 16 مهر 1390-12:41 ب.ظ

نویسنده :عسل

فال شنبه شانزدهم مهر ماه 1390


فروردین
حق و حقوقی دارید اما امروز در این زمینه با مشكل رو به رو می شوید. تنها كاری كه باید بكنید این است كه به كارهای روزانه بپردازید و همه چیز به خوبی پیش می رود.

اردیبهشت
دوستان متوجه می شوند که اکنون زمان مهمی برای شماست و برای این که موفق شوید به شما کمک می کنند. به حرف های آنها گوش کنید و مانند آنها رفتار کنید. اکنون زمانی است که باید با برنامه ریزی گام بردارید.همسرتان نیز این شرایط را درک می کند بنابراین سعی کنید توجه تان را تماماً به آینده معطوف کنید.


خرداد
ستارگان نشان می دهند كه شما خوش اخلاق هستید و مصمم هستید تا به آینده نگاه كنید. اما خیلی عجله نكنید كه شرایط را تغییر دهید. زیرا حتماً بعداً‌ متوجه می شوید كه آن شرایط مفید بوده اند،‌اگر سعی دیدگاهتان را عوض كنید و سعی كنید مسائل را با دید متفاوتی ببینید، حتماً موفقیت بزرگی به دست می آورید.

تیر
خوب است بدانید که همسرتان شما را درک میکند. و از این که به خانه بروید، بیش از اندازه خوشحال اید . روابط احساسی و عاطفی بین شما افزایش می یابد.

مرداد
امروز دوباره روحیه شما تقویت شده و به دنبال یك تفریح و یا بازی می گردید. حتی یك گپ شاد می تواند احساس خوبی به شما بدهد و لبخند به صورت شما بنشاند. اگر به دنبال كسی هستید كه در خوشی وشادی شما را همراهی كند، بهترین افراد كسانی هستند كه به طور روزمره آنها را می بینید، مثل همسایگان و یا افراد نزدیك فامیل.

شهریور
امروز دوست دارید پول خرج کنید و به خودتان برسید.شاید هدیه ای دریافت کنید که متعجب شوید و یا شخصی در حال حاضر به شما فکر می کند.

مهر
راه فرار هیچ گاه خیلی دور از شما نیست،به خصوص اگر در رویارویی با موقعیت سخت و یا افراد مهم.گرچه هیچ کس نمی تواند شما را برای فرار از چیزهایی که شما را آزرده و ناراحت می سازد،مقصر بداند،ولی باید با واقعیت ها نیز روبرو شوید.خیلی خوب اگر امروز آن قدر قدرت ندارید که با آن روبرو شوید،سعی کنید خیلی زود خود را مجبور به رویارویی با واقعیت کنید،در غیر این صورت اوضاع از بد به بدتر تبدیل می شود.

آبان
پیشنهادهایی که سبب بالا رفتن مقام شغلی تان می شود را قبول کنید زیرا اگر هم در آغاز جالب نرسند شما نمی دانید نهایتاً چه اتفاقی می افتد.یک نفر که دارای جذابیت زیادی هست شما را به خود جذب می کند.اگر هم متاهل هستید،این همسرتان هست که شما را به خود جذب می کند.

آذر
امروز سعی كنید كه در مجامع خود رانشان دهید چون آدم ها مثل زنبور عسل كه بطرف عسل جذب می شوند، جذب شما خواهند شد. بخصوص اگر مجرد هستید. مورد توجه بودن اعتماد به نفس شما را زیاد می كند و به شما یادآوری می كند كه با همان دستی كه می دهی با همان دست نیز می گیری.به عبارت دیگر هر چه بیشت رنیروی جاذبه در درون خود حس می كنید و این نیرو را به بیرون منتقل می كنید مردم قدرت مقاومت كمتری در مقابل شما دارند.

دی
یكی از افراد خانواده به شما پیشنهاد می كند كه در یكی از برنامه های كاری با آن ها شركت كنید. بستگی به خودتان دارد كه قبول كنید یا نه، اما شما به اندازه كافی كار دارید. شاید عاقلانه باشد كه به جای قبول كردن آن، این بار نپذیرید.

بهمن
امروز اگر شخصی را ملاقات می کنید که جذب او می شوید در پیشروی عجله نکنید.نباید این شخص را مقصر بدانید اگر در رابطه با احساستان اشتباه کند.شما احساساتتان را بسیار قوی بیان می کنید. اگر هم اکنون همسری دارید شور و هیجانی خود را با نیروی زیادی نشام می دهید.

اسفند
یک حس بزرگ درباره مصمم بودن و نظر وجود دارد.به نظر می رسید که بسیاری از ارواح پلید را که شما عقب نگاه داشته اند فتح کرده اید. و حالا بدانید که اگر مجبور باشید چند کوهی را می توانید حرکت دهید.